
Сланцева дошка для написів «Slate Deco», 32*22 см
- Готово до відправки
580 ₴
- +380 (97) 693-15-83Катерина
- +380 (50) 324-02-13Віталій
Елегантний елемент декору з природного каменю. Мінімалістичний дизайн у скандинавському стилі ідеально пасує до вітальні, кухні або передпокою.
Матеріали: Натуральний сланець, джут.
Особливість: Можливість багаторазового використання (пишіть крейдою або крейдяним маркером).
Призначення: Нотатки, меню, декор, подарунок.
Можливе виготовлення сланцевої таблички з гравіюванням, логотипом чи малюнком. Для цього нам треба відправити малюнок на електронну пошту.
Вироби зі сланцю притягують успіх і заряджають гарним настроєм)!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Навісний |
| Матеріал | Сланець |
| Колір | Чорний |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 580 ₴





