
Сланцевий піднос блюдо для подачі 40*25 см овальної форми
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
896 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 693-15-83Катерина
- +380 (50) 324-02-13Віталій
Наше власне виробництво в Україні пропонує великий вибір і асортимент форм і розмірів сланцевих тарілок, страв, підносів для красивого подавання страв.
Овальний розмір має красиво лаконічний вигляд на столі, ваші страви матимуть яскравий, соковитий, апетитний та безпечний на нашому слансовому посуді. Що підтверджено нашими постійними та новими клієнтами, відгуки про наш посуд здобули найвищу оцінку, чим ми дуже пишаємося.
Посуд із натурального сланцю стає популярним у ресторанному та готельному бізнесі, сервірування столу вдома в східному та європейському стилі не обходиться без посуду з натурального сланцю. Оригінальне сервірування та чудова можливість красиво піднести яке-небудь витончена страва.
Добре очищається й миється звичайними мийними засобами. Сланцевий посуд, міцний, екологічно чистий — позаяк це камінь, натуральний сланець, він має низьку водопоглинаність, не схильний до грибків і поширення бактерій, є антисептиком. Сланцевий посуд можна мити в посудомийній машині на щадному режимі.
Може бути чудовим ексклюзивним сюрпризом до різних подій.
Перед першим застосуванням сланець необхідно промити теплою водою і злегка можна обробити олією, він готовий до застосування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Сланець |
| Ручки | Немає |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 250 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ніжки |
- Ціна: 896 ₴




