
Сланцева покрівельна крихта 1-3 мм, кам'яне посипання битума покрівлі, кг
- Готово до відправки
62 ₴/кг
- +380 (97) 693-15-83Катерина
- +380 (50) 324-02-13Віталій
Сланцева кам'яна крихта посипка з натурального сланцю, каменю 1-3 мм. для рубероїду, битуму поківлі (постачання в мішках 5, 10, 20 кг, біг бег ~ 1000 кг.)
Ціна вказана за один кг
Об'єм понад 1000 кг. можлива доставка на об'єкт, сума доставки нижче за тарифи нової пошти.
Посипання мінеральне сланцеве, темно-сірого кольору частинками 1 до 3 мм, вироблене подрібненим способом, з видобутого сланцю з кар'єру.
Посипання зі сланцю використовується для виробництва бітумно-полімерних, модифікованих, наливних покрівельних матеріалах, як захисний верхній шар від атмосферних впливів, що значно продовжує термін служби матеріалів. Також широко використовується і застосовується в асфальтному дорожньому покритті.
Сланцева посипка для рубероїду, сланцева крихта, посипка з натурального сланцю, крихта з натурального каменю, сланцевий відсів, відсів сланцю, крихта зі сланцю, посипка для руберойду
Купити: крошка для рубероида, захист бітума та рубероїду чи бітумной черепиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Тип каменю | Сланець |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Упаковка | Мішок |
| Зернистість каменю | Дрібнозернистий |
| Фракція | 2 мм |
| Вага | 1 |
| Довжина | 1 мм |
| Форма постачання матеріалу | Фасована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна фракція | 1 мм |
| Максимальна фракція | 3 мм |
- Ціна: 62 ₴/кг







